KONST / Litografier / Litografi 17536552

nr 1753 6552

Lennart Jirlow

(1936-2020), Sverige

Litografi, Signerad, numrerad 49/60, Stilleben. Bildmått: 34x22 cm, yttermått inklusive ram: 47x35

Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 januari 2026
kl 19:46:16

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow